PROGRAM AKTYWNI OBYWATELE,  WYDRZENIA

Sprzątanie świata 2022

Sprzątanie Świata to coroczna akcja, w której biorą udział wszyscy, którym nie jest obojętny los i wygląd naszej przestrzeni. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. W czasie akcji „Sprzątania świata” można skutecznie oczyścić otoczenie z odpadów i sprawić, że będzie nam się żyło lepiej oraz zdrowiej. Takie akcje to nie tylko okazja, żeby posprzątać wokół siebie i usunąć śmieci, to także ważna działalność edukacyjna.  

Miło nam poinformować że są wśród nas osoby, którym zależy na poprawie wizerunku miasta, więc przyłączyliśmy się się wszyscy do tej wspaniałej akcji!

To nie doskonali, lecz niedoskonali potrzebują naszej miłości. Otaczamy swoją miłością i wszystkim co z nią związane przede wszystkim osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzimy kompleks mieszkań wspieranych - dom dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną - jedyny w województwie warmińsko-mazurskim i jeden ze stu w Polsce.