WYDRZENIA

Świąteczna zbiórka żywności 24-25.11.2023r.

🟠2️⃣4️⃣ i 2️⃣5️⃣ listopada 2023r. #ŚwiątecznaZbiórkaŻywności🎄dzięki której potrzebujący mogą spędzić godne, a nie głodne, Święta. W tych dniach mieszkańcy kompleksu mieszkań wspieranych oraz osoby związane z Fundacją były od godziny 9:00 do 17:00 w 2 węgorzewskich sklepach: LEWIATAN ul. Teatralna 2 oraz GROSZEK ul. Zamkowa 24.

🛒Podczas zbiórki żywności zbieraliśmy produkty spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia takich jak: olej, mąka, cukier, makaron, ryż, kawa, herbata, kakao, mleko w kartonie, kukurydza i groszek konserwowy, konserwy mięsne i rybne, czy słodycze oraz kosmetyków do higieny osobistej i środków czystości tj. kapsułki do prania i zmywania, mleczka, płyny itd.

Zebrane produkty trafiły do naszych mieszkańców- dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną.

💗 Z całego serca dziękujemy! 💗
https://zbiorkazywnosci.pl/

To nie doskonali, lecz niedoskonali potrzebują naszej miłości. Otaczamy swoją miłością i wszystkim co z nią związane przede wszystkim osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzimy kompleks mieszkań wspieranych - dom dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną - jedyny w województwie warmińsko-mazurskim i jeden ze stu w Polsce.