WYDRZENIA

Dzień na Obozie Terapeutycznym z Przyjaciółmi

🌞 1.07.2023r. w sobotę cały dzień spędziliśmy z naszymi przyjaciółmi z Warsztat Terapii Zajęciowej przy Msnron w Kętrzynie👫🫶 w Kętrzyńskiej Przystani 🏖 którzy byli tu przez tydzień na Obozie terapeutycznym dla Osób z Niepełnosprawnościami i Ich Rodzin 2023. ❤️

Braliśmy udział w różnych zabawach grupowych, 🏃‍♂️🏃‍♀️⚽️🎾🥏które są dobrym pomysłem na organizację czasu wolnego, ale też na integrację. Pływaliśmy też kajakami i rowerkami wodnymi. 🚣‍♀️🚣Zostaliśmy też poczęstowani posiłkiem regenerującym.🥘 Cennym doświadczeniem dla nas było uczestnictwo w warsztatach edukacyjnych z kształtowania prawidłowych i świadomych postaw wobec rodzicielstwa, tutaj wielką rolę odegrał symulator niemowlęcia.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i przygotowanie dla nas tego pięknego dnia ❤️😘🥰

To nie doskonali, lecz niedoskonali potrzebują naszej miłości. Otaczamy swoją miłością i wszystkim co z nią związane przede wszystkim osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzimy kompleks mieszkań wspieranych - dom dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną - jedyny w województwie warmińsko-mazurskim i jeden ze stu w Polsce.