PROGRAM AKTYWNI OBYWATELE,  WYDRZENIA

Dobro czyń – wywiad z założycielem naszej Fundacji p. Zbigniewem Sawickim w Radio Olsztyn

„Szukamy dobra na Warmii i Mazurach! Odkrywamy świat organizacji pożytku publicznego, które nie są nastawione na zysk, a pomagają najbardziej potrzebującym – chorym, niepełnosprawnym i mającym trudności w odnalezieniu się w społeczeństwie. W każdą środę po 22.05 sprawdzamy, gdzie ludzie czynią dobro. „

„Fundacja Pomocy Społecznej Nasz Dom z Węgorzewa. Rozmówca: Zbigniew Sawicki – z FPS Nasz Dom. Temat: Festiwal Żeglarski Osób Niepełnosprawnych w Giżycku, Igrzyska Sportowe TRYGORTIADA 2022, a wcześniej Dzień rodzica i opiekuna w Olszewie Węgorzewskim. – m.in. tak czas spędzają podopieczni węgorzewskiej Fundacji Pomocy Społecznej „Nasz Dom”. Fundacja „Nasz Dom Węgorzewo” powstała w 2015 roku, z myślą o dorosłych osobach niepełnosprawnych intelektualnie.”

(za Radio Olsztyn)

Wywiad z dnia 11.07.2022r. do odsłuchania TUTAJ.

To nie doskonali, lecz niedoskonali potrzebują naszej miłości. Otaczamy swoją miłością i wszystkim co z nią związane przede wszystkim osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzimy kompleks mieszkań wspieranych - dom dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną - jedyny w województwie warmińsko-mazurskim i jeden ze stu w Polsce.