PROGRAM AKTYWNI OBYWATELE

Integrowaliśmy się

Dnia 6.07.22r. w naszej Fundacji odbyło się spotkanie integracyjne z uczestnikami i pracownikami Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Msnron w Kętrzynie .Po powitaniu był poczęstunek i ćwiczenia na specjalistycznym sprzęcie na świeżym powietrzu oraz nasi goście mogli zobaczyć jak mieszkamy i dowiedzieć się o naszej codzienności. Następnie pojechaliśmy do Kolonii Rybackiej gdzie na plaży można było się nauczyć pierwszej pomocy a na jeziorze ratownictwa wodnego. W międzyczasie zjeść kiełbasę z grilla, sałatki, ciasta, napić się lemoniady a temu towarzyszyły rozmowy oraz występy wokalne naszych gości i nasze, które na koniec zamieniły się we wspólne śpiewanie, jak to przy ognisku.

Bardzo cieszymy się z tego spotkania. Chociaż spotkaliśmy się pierwszy raz, to atmosfera była bardzo przyjacielska. Było bardzo dużo radości. Nawiązaliśmy nowe znajomości. A we wrześniu my jedziemy do Kętrzyna z rewizytą. Do zobaczenia!

To nie doskonali, lecz niedoskonali potrzebują naszej miłości. Otaczamy swoją miłością i wszystkim co z nią związane przede wszystkim osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzimy kompleks mieszkań wspieranych - dom dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną - jedyny w województwie warmińsko-mazurskim i jeden ze stu w Polsce.